Tarkvara veebi ja mobiilidele.

Saame Sind aidata nõudlike e-poodide ja B2B müügikeskkondade ehitamisel.
Partnerite abiga toetame Sind lihtsamate veebilehtede loomisel, SEO ja
SEM tugiteenustega. Meie prioriteediks on kliendikeskne teenus.

Mobiilirakenduste arendus

Mobiiltelefonidest on saanud lahutamatu osa meie igapäevasest äri- ja eraelust. Kaasaegsed mobiiltelefonid kujutavad endast võimalusterohkeid kommunikatsioonivahendeid võimaldades enamjaolt neid samu toiminguid mille jaoks varasemalt vajasite arvutit . Mobiilsed tehnoloogiad ja mobiilne internet kujutavad endast tänasel päeval ülikiirelt kasvavat turgu. Väiksematel ettevõtetel polnud kuni selle käesoleva aastani sellele turule asja, kuid olukord on kiirelt muutumas.

Tänu kiireltlevivatele ja mugavalt kasutatavatele mobiilsetele seadmetele ngu iPhone ja Google Android, on mobiiliga internetis surfamine ja programmide allalaadimine avatud laiemale turule kui eales varem. Mida suurem hulk inimesi neid oma valdusesse saab, seda enam on ettevõtjatel võimalik kasu lõigata sellistest teenustest nagu mobiiliga ligipääsetavad veebileheküljed, mobiilsed rakendusprogrammid ja asukohapõhised teenused.

Hetkel pakume arendusteenuseid iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) ja Android platvormidele. Töötame meelsasti koos nii suurte kui ka väikeste klientidega lähtudes konkreetsete vajadustest ja võimalustest.

Enamlevinumateks mobiilse lahenduse projektideks on:

  • mobiiltelefonis töötava rakenduse arendamine vastavalt tellija ideele, kirjeldustele ning tehnilistele spetsifikatsioonidele
  • mobiilsed turunduslahendused
  • mobiilsete seadmete kasutajaliideste disain
  • mobiilse rakenduse loomine olemasolevast veebirakendusest
  • mobiiltelefonidele kohandatud veebiväljundi loomine teenusele või olemasolevale internetileheküljele
  • integreeritud rakenduste loomine mis kasutavad erinevaid mobiilseid tehnoloogiaid (SMS, kõne jne).
  • pakume konsultatsioone erinevate mobiilsete seadmete ja tehnoloogiate võimaluste kohta igapäevases äris ja kasutuses. Aitame ideede arendamise, spetsifitseerimise ja testimise faasis.